Hakkımızda

BARU İnş . San. ve Tic. A.Ş. nin kurulduğu 2010 yılından bugüne kadar elde ettiği bilgi birikimi ve tecrübeler, sıkı sıkıya sarıldığı değerleri, mali ve teknik altyapısı, ulusal pazardaki konumunu uluslararası arenaya taşımasını ve dünya çapında tercih edilen bir firma olma yolunda hızla ilerlemesini sağlamıştır.

BARU İnşaat, projenin statik, mekanik, mimari ve uygulama çizimlerinin hazırlanmasına ve projenin anahtar teslim inşa ve tefrişi aşamalarına değin en uygun çözümleri üretir.

profesyonel yönetim ekibimiz ve tüm çalışanlarımız, makine parkımız, güçlü mali yapımız, en yeni bilgi teknolojilerini ve yapı tekniklerini kullanma becerimiz, standartlara dayalı, kalite-çevre-güvenlik ekseninde insan ve doğa odaklı politikalarımız gücümüzün kaynağını oluşturmaktadır.

En yeni yönetim ve yapım teknolojilerini kullanarak konforlu, çağdaş ve güvenli bir yaşam ortamı sunmak BARU İNŞ’ın iş anlayışının özünü oluşturmaktadır.

Ülkemiz sınırlarının dışında, Azerbaycan’da faaliyetlerde bulunan şirketimiz, çalıştığı bölgelerin hayat kalitesinin yükselmesine katkı sağlayan birçok alt ve üst yapı projesini üstlenmiş, önümüzdeki dönemlerde de kapsama alanını genişleterek daha da büyümeyi hedeflemektedir.

Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekânlar yaratmaktayız,