Altyapı Projeleri

Kamu hizmetleri, sosyal ve kentsel altyapı, iletişim, ulaşım ve çok daha fazla alanda sunduğu altyapı inşaatı ile uzun ömürlü projelere imza atan BARU İNŞAAT, altyapı sektörünün farklı alanlarında tecrübesini nitelikli projelerle birleştiriyor. Teknik kontrollük, müşavirlik ve proje yönetim sistemlerini bütünleşik olarak sunan firmamız, anahtar teslim hizmetler ile bugüne kadar birçok altyapı projesini başarı ile tamamladı. Barajlar ve hidrolik yapılar, önemli tünel kesitleri yapımı, önemli otoyol projelerinin tasarımı ve inşaatı gibi tüm altyapı süreçlerinde söz sahibi olan firmamız altyapı denince ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri tek merkezden sunuyor. Ülkelerin gelişimi ve geleceği için son derece önemli olan yatırımların önemli bir yüklenicisi olan firmamız, sürdürülebilir hizmetleri ile küresel ekonominin temeline katkıda bulunuyor. Liman, havayolu, demiryolu ve karayolu gibi ulaşım sistemleri üzerinde uzman olan BARU İNŞAAT, sosyal ekonomik büyüme ve yaşam standardını yükselten projeleri ile kritik bir öneme sahip olan yatırımlarına mükemmel bir şekilde yanıt vermektedir.

Anahtar teslim olarak sunduğumuz yapım hizmetler sayesinde suyun drenaj edilmesinden ızgaralı kanal sistemlerinin yapımına kadar birçok konuda uzmanlığımızı sektöre arz ediyoruz. Şebeke sistemleri, altyapı boru hatları, evsel bağlantılar, drenaj, yağmur suyu, içme suyu, kanalizasyon ve atık suyu gibi yapılarda sunduğumuz hizmetler ile uzun ömürlü ve istikrarlı projelere imzamızı atıyoruz. İşçi güvenliğini göz önünde bulundurarak altyapı inşaatında aktif olarak sunduğumuz hizmetlerle hizmet kalitemizi her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz. Yüksek motivasyonumuz ile faaliyet gösterdiğimiz tüm iş alanlarında güncel mevzuatlara uygun olarak işlemlerimizi taahhüt ettiğimiz süre içerisinde, en nitelikte bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Derin kazı iksa sistemlerinden altyapı tesislerine kadar sunduğumuz tüm hizmetlerde çevreye zarar vermeden ve kalitemizden ödün vermeden ilerliyoruz. Keşif metraj gibi işlemler, atık suyu ve yağmur suyu, tüm haritacılık hizmetleri ve personel desteği, içme suyu, tüm haritacılık hizmetleri ve personel desteği, hakediş ve kesin hesap işlemleri, tatbikatlı işletme projeleri çizimi ve taahhüt işleri gibi birçok alanda hizmet veren firmamız tamamlanan ve devam eden projeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Çevrede bulunan canlıların konforunu düşünerek hizmetlerini güvenli ve sorunsuz bir şekilde sunan BARU İNŞAAT, kamu yararına yaptığı projeleri ile katma değeri yüksek hizmetlerini ülkemiz için sunuyor. Kentsel projeleri ile doğaya minimum zarar verecek şekilde altyapı hedeflerini hayata geçiren BARU İNŞAAT proje planlama hizmetleri kapsamında sunduğu anahtar teslim çözümler ile yüklenici firma olmanın tüm sorumluluklarını üstlenir. Su yolları, limanlar, kent içi ulaşım, demiryolları gibi birçok alanda sunduğu hizmetler ile ortak tüketimin verimli bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sağlayan firmamız, kamu yararını göz önüne alarak sunduğu hizmetlerle uzun uzun ömürlü altyapı projelerine imzasını atıyor. Nitelikli projeleri ile yüksek yatırım maliyeti gerektiren alanlarda uzmanlığını ve deneyimini ön plana çıkaran firmamız, uzun ömürlü projeleri ile sağlam ve dayanıklı yapılara imzasını atmaktadır.

Üzerine inşa edilen her yapının titizlikle çalışılmış altyapı çözümlerine doğrudan ihtiyacı bulunmaktadır. Gelişi güzel hazırlanmış altyapılar, ilerleyen yıllarda üzerindeki yapı ve çevresine ciddi sorunlar çıkarmaktadır.